Kniha návštěv

HOW MY BOYFRIEND COME BACK

My love life has changed for better since the interference of the most powerful spell caster on earth called Dr. Azuka in my relationship, My testimony today is in regard of the help that Dr. Azuka render me when my lover departed from me. Am from USA and it gives me joy today in writing this testimony as a way of showing my appreciation to Dr. Azuka and at the same time i am using this opportunity to advise those that are finding stress and pains in their relationship or marriages to contact Dr. Azuka who is the best spell caster in the world through these contact details via email: dr.azukasolutionhome@gmail.com or his number +2348132777335.Because Dr. Azuka is the only one that can restore your marriage or relationship with love. He can also help to win lottery spell,contract,sickness and more.

Solution

SVĚDECTVÍ:

Jmenuji se Safina jsem z Los Angeles, jsem zde, abych svědčil o skvělé práci velkého kouzelníka, který mi pomohl se všemi svými problémy dnes jsem šťastný kvůli němu, všechno začalo v roce 2002, kdy jsem byl ženatý s mužem Johanem Smithem UK, mě po 15 letech manželství unavuje a není žádné dítě a věci jsou pro nás těžké, finančně jsme nebyli v pořádku a můj manžel se snaží o rozvod, jen aby mě žil sám a tvářil se životu, modlil jsem se k Bohu abych ho vrátil, až do roku 2016, kdy jsem se seznámil s přítelem, který mě odkázal na doktorku Odii kouzelnou kolečku, která jí pomáhala s vlastními problémy, povzbudila jsem mé vlastní a kontaktovala ho, první věc, kterou řekl, bylo, že mé problémy jsou u konce od kontaktovali ho za pomoc. Věřím mu a zeptám se ho, co mám dělat dál, řekl mi, co mám dělat, a poté řekl, že se můj manžel vrátí ke mně, aby mě prosil o kolena za 24 hodin, to bylo po 10 letech rozvodu, překvapivě po jeho práci, můj manžel přišel prosit na kolenou, naléhavě ho přijal a informoval o tom Dr. Odii, řekl, že pro mě bude hodit Money Spell, aby moje rodina byla finančně zvýhodněná a pracoval jsem s ním po 48 hodinách všude jít lidé milují mě a mé podnikání se pohybuje dopředu za to nejlepší, teď jsem šťastná a ráda informovala svět, že je to nejsilnější člověk, se kterým jsem se setkal kdekoliv na světě, že má řešení jakéhokoliv problému, který máš, on není peníze vědomí, že pomůže a počkat, dokud jste v pořádku před očekáváním jeho ocenění, takže moji bratři a sestra, pokud jste v jakékoli situaci a potřebují pomoc i poradenství, měli byste kontaktovat Dr. Odii dnes a vaše problémy vyřešeny. Zde je jeho email: odiasolutioncenter@gmail.com a jeho číslo Whatsapp: +2349065101630 a Viber číslo: +27638836445. pro vás, kteří potřebují pomoc, a pro ty, kteří mi chtějí za mnou děkovat za dobrou práci.

Solution

MUSÍŠ ČÍST:

Jmenuji se Sandra jsem z Los Angeles, jsem zde, abych svědčil o skvělé práci velkého kouzelníka, který mi pomohl se všemi svými problémy dnes jsem šťastný kvůli němu, všechno začalo v roce 2002, kdy jsem byl ženatý s mužem Johanem Smithem UK, mě po 15 letech manželství unavuje a není žádné dítě a věci jsou pro nás obtížné, finančně jsme nebyli v pořádku a můj manžel se snaží o rozvod jen proto, aby mě žil sám a tvářil se životu, modlil jsem se k Bohu abych ho vrátil, až do roku 2016, kdy jsem se setkal s přítelem, který mě vedl k doktoru Ogundeleovi kouzelníkovi, který jí pomohl s vlastními problémy, povzbudil jsem ho a kontaktoval ho, první věc, kterou řekl, bylo, že moje problémy jsou u konce od kontaktovali ho za pomoc. Věřím mu a zeptám se ho, co mám dělat dál, řekl mi, co mám dělat, a poté řekl, že se můj manžel vrátí ke mně, aby mě prosil o kolena za 24 hodin, to bylo po 10 letech rozvodu, překvapivě po jeho práci, můj manžel přišel prosit na kolena, naléhavě ho přijal a informoval o tom Dr. Ogundele, řekl, že pro mě bude hodit Money Spell, aby moje rodina byla finančně výhodná, a pracoval jsem s ním po 48 hodinách všude jít lidé milují mě a mé podnikání se pohybuje dopředu za to nejlepší, teď jsem šťastná a ráda informovala svět, že je to nejsilnější člověk, se kterým jsem se setkal kdekoliv na světě, že má řešení jakéhokoliv problému, který máš, on není peníze vědomí, že pomůže a počkat, dokud jste v pořádku před očekáváním jeho ocenění, takže moji bratři a sestra, pokud jste v jakékoli situaci a potřebují pomoc i poradenství, měli byste kontaktovat Dr. Ogundele dnes a vaše problémy vyřešeny. Zde je jeho email: ogundeletempleofsolution@gmail.com a jeho číslo Whatsapp: +2349065101630 a Viber číslo: +27638836445. pro vás, kteří potřebují pomoc, a pro ty, kteří mi chtějí poděkovat za dobrou práci.

Zprava

Tahle stránka je totální SHIT...
Ten Váš Bůh s velkým "B" neexistuje xd
A nikdy neexistoval
Je to jen Vaše stupidní víra co ho v uvozovkách drží při životě
Kdyby nebyli věřící lidé tak už by se na toho dlouhovlasého člověka dávno zapomnělo
Tak otevřte oči, nebuďte hloupí a konečně zapomeňte na ten velký světoví vtip jménem "Ježíš"
Přeji hezký den :)

help

Úžasné svědectví o kouzelníku, které mi přivedlo mého manžela. Jmenuji se Jacira, já jsem rodák, ale bydlím v české republice a jsem šťastně ženatý s krásným a pečujícím se manželem. Dítě. Měl jsem velký problém v mé rodině před několika měsíci, mezi mým manželem a mnou, tak strašným, že přišel k soudu pro rozvod, řekl, že nikdy nechtěl zůstat se mnou znovu, a že to nedělá Už mě nemiluje, a tak si z domu vytáhl své věci a udělal mě i mému dítěti hroznou bolestí, snažil jsem se všech možných prostředků, abych ho dostal zpátky po hodně žebrání, ale to všechno zbytečně a on potvrdil To, že se rozhodl a nikdy mě nechtěl vidět znovu. Takže jeden večer, když jsem se vrátil z práce, jsem se setkal s jedním starým přítelem, který se zeptal mého manžela, takže jsem jí vysvětlil každou věc , Tak mi řekla, že jediný způsob, jak můžu vrátit mého manžela, je navštívit kouzelník, protože opravdu pro ni pracoval, takže jsem nikdy Věřila jsem v kouzlo, ale neměla jsem jinou možnost, než abych se řídila její radou. Pak mi dala e-mailovou adresu kouzelnice, kterou navštívila před několika měsíci, drujiagbeblacktemple @ gmail.com, takže příští ráno jsem poslal e-mail Na adresu, kterou mi dala, a kouzelník, který mi odpověděl, mě ujistil, že dostanu svého manžela zpátky do dalších 72 hodin, co je úžasné prohlášení !! Nikdy jsem nevěřil, takže mluvil se mnou a řekl mi všechno, co potřebuji dělat. Pak příští tři dny, tak překvapivě, že můj manžel, který mě nevolal za minulý měsíc, mě zavolal, aby mě informoval Že chce, aby mě a můj kluk domů, Tak úžasné! Tak jsem se vrátil domů ten stejný týden, s velkou láskou a radostí, ospravedlňoval se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a mému dítěti. Pak od toho dne byl náš vztah silnější než jak To bylo předtím, díky tomuto člověku jsem teď velmi šťastný, takže ti budu poradit, abych laskavě navštívil tentýž webový server drujiagbeblacktemple@gmail.com, pokud se ocitnete v takovém stavu, nebo Máte nějaký problém související s manželskou depresí. Takže díky dr. Ujiagbe, že jsem přivedl svého manžela a opět přinesl mé rodině velkou radost, jste skvělý pán pane.

dotaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na ten posmrtný život.
Věřím tomu, že zemřelí spí. Ale proč je v Bibli, že učedníci viděli Ježíše s proroky Eliášem a toho druhého si nepamatuji. Nebyli už i oni přece mrtví?? Děkuji za odpověď.

Re: dotaz

Dobrý den , ano smrt je v Bibli představena jako spánek. ( Jb 14,10-12 Ž 13,4 Da 12,2 Mt 9,24 J 11,11-14) Lidé kteří zemřeli nevědí zhola nic , jejich laska , nenávist zanikla a na ničem se už na tomto svetě nepodílí. ( Kaz 9,5-6) Prorok Elijáš nezemřel , ale Buh si ho vzal k sobě do nebe. ( 2 Kr 2,1 a 11) Ten druhý byl Mojžíš který zemřel , ale Buh si ho vzkřísil a vzal ho k sobě. ( 5 M 34,5 Ju 9) Elijáš je představitelem těch, kteří při druhém příchodu Ježíše budou za živa proměněni a už nespatří smrt a Mojžíš představuje ty, kteří zemřeli a budou vzkříšeni. (1. Kor. 15,51-54)

Re: Re: dotaz

Musím vám oponovat. Pokud by to tak bylo, jak vysvětlujete, popřel byste Písmo. Elijáš byl vzat z dohledu Eliši, jakoby do nebe. Nikde není zmínka o tom, že Elijáš nezemřel, tak jak to interpretujete. Byl Elišovi předán úřad, a aby jej mohl vykonávat s plnou autoritou, došlo k jeho vzetí na oblaka. ale byl přenesen na jiné místo. Samotná židovská tradice hovoří o jeho další službě jinde, kde zemřel přirozenou smrtí. Kristus jasně zdělil svým učedníkům: "Mezi těmi, kdo se narodili z žen, nebyl vzbuzen nikdo větší než Jan Křtitel; ale kdo je menší v nebeském království, je větší než on." ( Matouš 11:11) Pro nikoho kdo zemřel před Kristem, pro toho není vzkříšení do nebe. takže žádný Elijáš, Mojžíš a ani Enoch v nebi nejsou.

Re: Proč se Kristus proměnil před Petrem, Jakubem a Janem

Pokud prozkoumáte kontext celé události, zjistíte, že Ježíš vedl rozhovor o událostech jeho usmrcení. Učedníci až do jeho vzkříšení nerozuměli plně Kristově úloze. Tato proměna je přenesla do doby vzkříšení. Aby tomu porozuměli, co zažívají, bylo jim odhaleno, že je to Mojžíš a Elijáš. Oba tito muži byli velkými proroky a připravovali Izraelský národ na Kristův příchod. Bylo to Otcovo svědectví pro jejich víru. Vše plně pochopili, k čemu tenkrát došlo až po seslání Ducha. Nikdo je nemusel přesvědčovat, že neexistuje posmrtný život. Věděli, že je to Satanova nauka a jaký je skutečný stav mrtvých. Je dobré, že o těchto uvažujete.

V duchu a v pravde

Z ducha sa rodí - plodí duch, z tela telo, zo ženy žena...
Ako bolo na počiatku, tak nech je aj teraz. Vtedy (1. kap. Gn.) Boh tvoril Slovom, čo Boh povedal, to bolo stvorené. Do Slov formoval svoj dych, (ľudovo - duch) .Takto vznikol aj 1. človek, rozdelený na muža a ženu. Muž plodí potomstvo na nebesiach a žena sa množí na zemi. Oddelene. Pre správne potomstvo - Syn človeka - je potrebné jedno telo, ale na to sa musí stať žena pannou. A to je našou (psou) povinnosťou. Jednoduchý, mravný život. Už nestačí - nescudzoložíš, ale je neprípustná hriešna myšlienka či pohľad. Inak Kristus nevestu k ženíchovi nevpustí. My sme to pokolenie, ktoré rozšliapne hadovi hlavu, ale jeho jed nám prinesie smrť. No ale len takto je možné uvolniť priestor novému pokoleniu. Amen.

Přidat nový příspěvek

BIBLE

 
Fakta a maličkosti
Bible je vlastně knihovnou se 66 knihami, napsanými 44 autory v průběhu 1500 let. Mezi lety 1400 až 400 př. Kr. bylo sepsáno 39 knih Starého zákona a dalších 27 knih Nového zákona vzniklo mezi lety 50 až 100 po Kr.
Okolo roku 1228 po Kr. Stephen Langton rozdělil Bibli na kapitoly. Na verše pak byl Starý zákon rozdělen R. Nathanem v roce 1448 a Nový zákon R. Stephanusem v roce 1551. Roku 1560 se v Ženevě poprvé na veřejnosti objevila Bible, která byla rozdělená do kapitol a veršů, tak jak ji známe dnes.
Knihy v Bibli:
• Počet knih v Bibli: 66
• Počet knih ve Starém zákoně: 39
• Počet knih v Novém zákoně: 27
• Prostřední kniha Starého zákona: Přísloví
• Prostřední kniha Nového zákona: 2. list Tesalonickým
 

 

!!! PŘÍSNĚ TAJNÉ / TOP SECRET !!!

Odkaz zde: TOP SECRET

Otevřete oči

Neboť každý, kdo žádá, dostává, a kdo hledá, nalézá a tomu, kdo tluče, bude otevřeno ...

PRAVDA O UFO

Kdo stojí za UFO, je to mimozemská entita, nebo je v tom něco jiného???

Anketa

Ježíš Kristus = Král Králu je pro Tebe?

100% Bůh 464 56%
Mesiáš 54 7%
Prorok 22 3%

Celkový počet hlasů: 830

Doporučujeme:
  
 
 
 

Anketa

Toužíte po pravdě?

Ano 194 33%
NE 10 2%

Celkový počet hlasů: 587

google694f2ee5fe551e6d.html

 

Děkujeme všem ochotným dárcům a věřím, že jim Bůh JEŽÍŠ KRISTUS za jejich pomoc POŽEHNÁ!

Chcete podpořit tento kanál a ostatní projekty Otevřete Oči?
To support this channel and other projects open your eyes?
Mojí činnost můžete finančně podpořit, zašlete libovolnou částku na účet v:
m-Bank: 670100-2209805060/6210 IBAN:CZ42 6210 6701 0022 0980 5060 SWIFT:BREXCZPPXXX

Všem ochotným dárcům ať Bůh žehná :-)
All willing donors God bless :-)
Zbyněk Čep otevre-oci@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode