YouTube Otevřete Oči

 
Odkaz:

www.otevreteoci.cz

 
 
Odkaz:

Dále doporučujeme

Webové stránky a E-shopy levně

Odkaz:

www.evangelizujeme.cz

odkaz:

Biblické Archeologické noviny

 

 

Odkaz:

www.dobakonce.cz

Odkaz:

www.VELKÝSPOR.cz

 
Odkaz:
 
O knize
Také byste rádi nahlédli do zákulisí dějin a poodhalili skrývanou pravdu? Není Vám jasné, proč je tolik církví a proč se v historii napáchalo tolik zla ve jménu Boha? Nerozumíte tomu, co se děje se současným světem a jak budou pokračovat dějiny Země dál? Tak právě pro Vás je určena kniha „Velký spor věků“.
 
Kniha „Velký spor věků“ od americké autorky Ellen Gould Whiteové je pátým dílem z pěti dílné série „Velké drama věků“ a poprvé byla vydána již v roce 1888. Od té doby ale neztratila nic na své aktuálnosti a důležitosti, spíše naopak. Je přeložena do 78 světových jazyků a stala se světovým bestsellerem. Jsou v ní čtivou a poutavou formou popsána historická fakta, které stály u zrodu církve v době prvních učedníků i postupné vplížení se kompromisů a falešných nauk. Reformátorům jako byl Hus, Viklef, Luther, Zwingli či Miller pak dalo mnoho úsilí navrátit lidi zpět k Bibli a učen&i acute; Ježíše Krista.
 
Velký spor věků poodhaluje i roušku tajemství působení zla, a to od jeho počátků až do doby konce světa. Odhalí vám tajemný svět zlých duchovních bytostí, kteří právě v této době zintenzivňují své projevy. Kniha vás připraví na události, které nás v blízké budoucnosti podle Bible čekají. Jak již podle kulminujících událostí v ekologii, politice, ekonomice, tak podle stoupajících sil okultismu a horšících se mezilidských vztazích můžeme sledovat, že závěr dějin nebude jednoduchý. My ale potřebujeme pevný směr a jistý cíl. Tendence omezovat svobodu a manipulovat s lidským svědomím zde byly, jak popisuje kniha, celou historii, ale nyní se před ukončením dějin zla zmnohonásobí. Bůh měl přesto v každé době svůj věrný lid, budete mezi něj patřit také? Budete v rozhodující chvíle svého života na straně lásky?

 

www.CZEDEN.CZ

www.ellenwhite.cz

www.3an.sk

 
Odkaz:

www.lctv.cz

 
Odkaz:

www.tajemstvihudby.cz

 
Odkaz:

www.adcz.cz

Odkaz:

www.adcz.cz

www.tajemstvibible.cz

 
Odkaz:

 3 ANDĚLÉ DOBY KONCE

WWW.3aneliasdobykonca.sk

WWW.ADVENTIME.CZ

ODKAZ:

www.svetlo-pravdy.cz

 
Odkaz:

www.krestanfilms.cz

 
Odkaz:

www.utopie.cz

 
Odkaz:

www.knihy.9e.cz

Odkaz:
 

www.sionplus.sk

 
Odkaz:

www.znamenicasu.cz

 
Odkaz: