CZ EDEN - EPICENTRUM ZDRAVÍ na Lipníku

Ozdravné pobyty

V našem Centru zdraví nabízíme ozdravné pobyty, kurzy a semináře. Můžete si z nich vybrat podle Vašeho zájmu a potřeby. Standardní ozdravné pobyty v sobě zahrnují vstupní prohlídku s měřením hodnot, testy, osobní poradenství, cvičení s cvičitelkou, kurzy zdravého vaření, masáže, vodní procedury, infrasaunu, hydromasážní koupele, podpůrné čaje, zdravotní přednášky a duchovní zamyšlení, ubytování se sprchou a WC na pokoji a plnou penzi (plně vyvážená rostlinná strava s vydatnou snídaní i obědem a lehkou večeří).

Ubytovací kapacita: 22 lůžek v 8 pokojích. Penzion je nekuřácký a bez podávání a konzumace alkoholu.

Zkuste přijemnou změnu pro vaše zdraví!

 

Odkaz:

Představení projektu - videoprůvodce

OZDRAVNÉ POBYTY PRO KAŽDÉHO

Jestliže máte ve svém okolí ty, kteří mají touhu investovat do vlastního zdraví a očekávají komplexní přístup a hmatatelné změny, nenechte je v nevědomosti a informujte je :-)   


TEMATICKÉ POBYTY / ZAHRANIČNÍ ODBORNÍCI / INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP / LASKAVÝ PERSONÁL / KRÁSNÁ PŘÍRODA / ZDRAVÁ KUCHYNĚ

VIZE OZDRAVNÝCH POBYTŮ

 

1) Na základě nezištného zájmu o lidi chceme vytvořit platformu pro všechny, kteří touží po udržení pevného zdraví ve všech jeho oblastech (tělesná, duševní, duchovní, sociální).

2) Desetidenní rekondiční pobyty s individuální péčí v příjemném prostředí mohou pomoct účastníkům k přijetí a aplikování základních preventivních návyků životního stylu, které je mohou ochránit před vznikem civilizačních nemocí, případně eliminovat možnost progresu u již vzniklých nemocí

3) Důraz je kladen na zdravou výživu, pravidelný pohyb, duševní hygienu, duchovní obnovu, vzájemně se motivující společenství a další faktory životního stylu s možnými pozitivními důsledky na snížení rizikových faktorů vzniku civilizačních nemocí, snížení antropometrických hodnot (hmotnost, krevní tlak, tuk, cholesterol, glykemie) a zvýšení kondice a ochranných faktorů zdraví.

4) Účastníci procházejí vstupní a výstupní prohlídkou spojenou s měřeními různých zdravotních hodnot a testy, na základě kterých je jim poskytnuto individuální poradenství a doporučení nejvhodnějšího stravovacího a pohybového režimu, a doporučení ohledně dalších faktorů životního stylu. Zaškolený personál poskytuje nadstandardní služby jako např. vodní procedury, zábaly, relaxační a uvolňující masáže, zdravotní a kondiční cvičení, pracovní terapie na čerstvém vzduchu, muzikoterapie, kúry ze zeleninových šťáv, přednášky s velkoplošnou projekcí, praktické kurzy zdravého vaření, další kurzy a semináře.  Veškerá doporučení jsou v podobě přírodních a přirozených prostředků podporujících zdraví.

5) Plnohodnotné a vyvážené třífázové stravování zajistí účastníkům nulový příjem cholesterolu, nízký obsah celkového tuku se zajištěním nejkvalitnějších druhů tuků a současně dostatek vlákniny a hodnotných látek z ovoce, zeleniny, obilnin, luštěnin a ořechů. Součástí doporučení je také pitný režim bez použití alkoholu a povzbudivých či chemických látek.

6) Je naší snahou, aby účastníci získané poznatky a návyky aplikovali také po návratu domů. Proto rekondiční pobyty úzce spolupracují se sítí preventivně zaměřených Klubů zdraví, které na bázi pravidelných setkávání fungují na území celé České republiky. Ty jim mohou poskytovat pravidelný přísun informací, zajišťovat poradenství a poskytnout potřebnou pomoc a motivaci.

7) Preventivní program je vytvořen na základě celosvětově úspěšného preventivně-ozdravného programu Newstart® a křesťanských hodnot s důrazem na laskavou službu bližnímu.

 

VÝŽIVA - ŽIVOTNÍ STYL

 

Nabízíme odborné i populární přednášky, semináře a poradenství v uvedených oblastech pro firmy i jednotlivce. Přijměte jednoduché a přirozené metody, které efektivně pomáhají v rámci prevence civilizačních nemocí, i udržení optimální hmotnosti, předně však pro pevné zdraví.

 

Objednávky: Roman UHRIN, tel. 739 345 687, czeden@seznam.cz

 

KOMPLEXNÍ PORADENSTVÍ ŽIVOTNÍHO STYLU A VÝŽIVY

Můžete absolvovat ambulantně nebo s ubytováním v EPIcentru zdraví.

Ubytování 300,- Kč / noc a celodenní rostlinná strava 200,- Kč za den.

Individuální skupinové slevy při modulu "D" - max. do 6 účastníků

 

MODUL "A" - OBEZNÁMENÝ: 1000,- Kč vč. DPH (cca 3 - 4 hodiny v rámci 1. setkání)

1. Měření  zdravotních hodnot (hmotnost, BMI, podkožní tuk, viscerální tuk, bazální metabolizmus, kosterní svalovina, kyslíková saturace, krevní tlak, pulz, maximální výdechová rychlost, dynamometr, poměr pas / bedra)

2. Anamnéza osobní a rodinná, test životního stylu, harvardský step test,

3. Vyhodnocení a individuální poradenství životního stylu, otázky a odpovědi

4. Osobní přednáška: "Nashledanou nemocem" - prevence civilizačních nemocí obecně

 

MODUL "B" - OZDRAVENÝ: 1900,- Kč vč. DPH (navíc k modulu "A" cca 4 hodiny v rámci 2. setkání)

1. Kompletní modul "A"

2. Vyšetření fyzioterapeutem, sestavení individuální cvičebné sestavy a režimu, ukázková cvičební hodina

3. Osobní přednášky: "Snížení rizik nemocí v důsledku cvičení" a "Rovnováha ve výživě" - výživa tak, aby nic nechybělo ani nic nepřebývalo

4. Diskuse

 

MODUL "C" - NESMRTELNÝ: 2800,- Kč vč DPH (navíc k modulu "A" a "B" cca 4 - 5 hodin v rámci 3. setkání)

1. Kompletní modul "A" a "B"

2. Unikátní přednášky z cyklu "Prevence civilizačních nemocí se zaměřením na konkrétní nemoci: Vysoký krevní tlak, srdečně cévní nemoci, rakovina, diabetes, nadváha a obezita, nemoci trávícího ústrojí, deprese, budování imunity, stres)

3. Světové studie zaměřené na jednotlivé faktory ochrany před civilzačními nemocemi - prezentace, obeznámení, interpretace

4. Sestavení principiální struktury jídelníčku na míru na jeden týden (tento jídelníček má větší hodnotu, než přesný, je praktický a lehce multiplikovatelný)

5. Nejdéle žijící národy na zemi a přímé faktory ovlivňující jejich dlouhověkost

 

MODUL "D" - CHUTNÝ ŽIVOT: 3700,- Kč vč. DPH + cena surovin (navíc k modulu "A", "B" a "C" cca 4 - 5 hodin v rámci 4. setkání)

1. Kompletní modul "A", "B" a "C".

2. Praktický kurz zdravého vaření s šéfkuchařem a lektory zdravého vaření

3. Nejdůležitější principy zdravé kuchyně v praxi, zdravé, chutné a rychlé recepty, snídaně, obědy, večeře

4. Principy nakupování, skupiny potravin

5. Slavnostní menu, společný oběd s týmem lektorů, ochutnávka všech připravených jídel

 

6. Certifikát vydaný EPIcentrem zdraví EDEN, předání

7. Slevový dárkový poukaz - 20% sleva na některý z ozdravných pobytů EPIcentra zdraví EDEN pro 2 osoby (vaše sleva v hodnotě 2340,- Kč až 2760,- Kč - podle typu pobytu)

 

Podílet se na tvorbě vašeho zdraví je pro nás potěšením!

 

nfo v příloze.

TERMÍNY / INFORMACE / REZERVACE
www.czeden.cz 

EPIcentrum zdraví EDEN
REST CZ, s.r.o.
Lipník 3, 294 43 Čachovice

ič: 27071774, mob: 739 345 687

czeden@seznam.czwww.czeden.cz

 

 

Fotogalerie: CZ EDEN