TAJEMSTVÍ BIBLE ODHALENO!

V historii této země je mnoho záhad a jednou z nich je kdo a jak sepsal Bibli a jaké je její opravdové poselství. Nyní můžete mít i vy tento knižní klenot v Českém Jazyce ve baší knihovně. Tato publikace TAJEMSTVÍ BIBLE odhaluje na základě jasných důkazů, kdo kdy a kde sepsal Bibli. Jasné a přehledné svěděctví, vám pomůže se zorinetovat jak v době, kdy byla sepsána, tak něco o jejich pisatelých, kteří skrze Bibli hovoří ke čtenářům i do 21 století.
 
 
Knihu zakoupíte zde:

 

Tajemství Bible

399.00  129 Kč

Předprodej knihy zahájen

Tajemství Bible ODHALENO aneb odhalme společně pravou podstatu Bible, která je 100% inspirovaným SLOVEM BOŽÍM! Tento fakt je potřeba zdůraznit právě dnes, kdy se pod vlivem liberální teologie a díky Darwinově teorii, autorita Bible a tím Božího Slova zpochybňuje.

Knihy z předprodeje se začnou odesílat v týdnu od 9.9.2019 

Cena 299 Kč již obsahuje poštovné a balné

Kdo je čtenář naší knihy? Komu je kniha určena?

Tato publikace zajímavým způsobem předkládá důkazy o tom, že Bible má autoritu Božího Slova. Předkládá důkazy, že pisatelé Biblických knih byli „unášeni“ Duchem Božím, aby napsali věrně a pravdivě co Bůh chtěl čtenářům Bible zdělit. Pisatelé Bible tak Božím způsobem zaznamenali Boží Slovo nejen pro čtenáře v jejich době, ale především pro další generace a to až do konce světa.

V Bibli tedy Boží Slovo nehledáme, ale Bible samotná je tím Slovem! To je právě ta pravá podstata Bible a je potřeba jí zdůraznit právě dnes v dnešní době, kdy se pod vlivem liberární teologie autorita Bible a tím Božího Slova zpochybňuje.

Tuto publikaci doporučujeme zejména těm věřícím lidem, kteří se pod tlakem liberárních teologů odklonily od pravdy a přestali se držet pravého Božího Slova. Zároveň tuto publikaci doporučujeme všem ateistům a evolucionářům, kteří chtějí předložit konkrétní důkazy z historie, kdo, kdy a kde Bibli napsal? Kdo, kde a jak Boží Slovo zaznamenal a proč jsou na světě lidé co tyto důkazy ignorují i když mají všechny potřebné historické, archeologické a jiné důkazy přímo před sebou?

Naše přání je, aby obsah této knihy přinesl čtenářům nejen nový pohled na poznatky z archeologických výzkumů, ale především radost z toho, že náš Pán Ježíš Kristus si „Tajmeství Bible“ svým lidsky nepochopitelným způsobem chránil a chrání pro všechny generace lidstva. Přáli by jsme si, aby se kniha dostala ke všem lidem, kteří k Písmu Svatému přistupují s vírou v autoritě stvořitele nebe i země a všech pramenů vod.

Ján Ostrolucký & Zbyněk Čep

Vydavatel knihy & Distributor knihy: Tajemství Bible

 

Knihu zakoupíte zde: