Představení

Církve adventistů sedmého dne

FILM o vzniku CÍRKVE ADVENTISTŮ SEDMÉHO DNE a roku 1844

Doporučené Kontakty na křesťanské protestantské sbory, KDE VÁM RÁDI A OCHOTNĚ ZDĚLÍ PRAVDU O TOM KDO JE

,,SVĚTLO SVĚTA"

Sbory

Sbor Stav Okrsek Kazatel Web   
Benešov Sbor Jihočeský Čančík David, Chmel Jan, Jonáš Marek Web
Beroun Sbor Praha a středočeský Martasek Zdeněk Web
Bethany - Praha Michle Sbor Praha a středočeský Šimek Pavel Web
Brandýs nad Labem Sbor Praha a středočeský Šimek Pavel Web
Černilov Skupina Hradecký Staš Petr  
Červený Kostelec Sbor Hradecký Staš Petr, Špác Tomáš Web
Česká Lípa Sbor Ústecký Michalec Ivan Web
Česká Třebová Sbor Pardubický Miškej Edvard, Vaněk Samuel Web
České Budějovice Sbor Jihočeský Bušta Karel, Adame Petr Web
České sdružení - sbor Sbor Praha a středočeský Čančík David, Vurst Vít  
Český Krumlov Sbor Jihočeský Adame Petr  
Děčín Sbor Ústecký Jonczy Zbyšek, Duchoň Tomáš Web
Dobruška Sbor Hradecký Chán Vítězslav Web
Domažlice Skupina Západočeský Stehlík Mikuláš, Mráček Jan  
Dvůr Králové nad Labem Sbor Hradecký Koun Jiří Web
Havlíčkův Brod Sbor Pardubický Kocián Aleš Web
Horizont Sbor Ústecký Jonczy Zbyšek, Matoušek Jan Web
Horní Rokytnice Sbor Liberecký Pich Petr, Hampacher Roman  
Hradec Králové Sbor Hradecký Staš Petr Web
Hradec Králové - Trinity Sbor Hradecký Staš Petr Web
Hronov Sbor Hradecký Staš Petr, Špác Tomáš Web
Cheb Sbor Západočeský Bísek Miroslav, Zámečník Bohuslav Web
Choceň Sbor Pardubický Miškej Edvard, Vaněk Samuel  
Chotěboř Skupina Pardubický Kocián Aleš Web
Chrudim Sbor Pardubický Vasilek Karel Web
Jablonec nad Nisou Sbor Liberecký Pich Petr, Hampacher Roman Web
Jablonné nad Orlicí Sbor Hradecký Chán Vítězslav  
Jaroměř Sbor Hradecký Staš Petr Web
Jičín Sbor Liberecký Lanc Stanislav Web
Jindřichův Hradec Sbor Jihočeský Vojáčková Jana, Adame Petr Web
Karlovy Vary Sbor Západočeský Lindtner Martin Web
Kladno Sbor Praha a středočeský Martasek Zdeněk  
Klatovy Sbor Západočeský Stehlík Mikuláš, Mráček Jan Web
Kolín Sbor Praha a středočeský Svrček Luděk, Nehyba Patrik Web
Ledeč nad Sázavou Sbor Pardubický Kocián Aleš Web
Liberec Sbor Liberecký Pich Petr Web
Liberec - Generace víry Sbor Liberecký Vurst Vít, Čančík Michal Web
Lipník Skupina Liberecký Lanc Stanislav  
Litoměřice Sbor Ústecký Michalec Ivan Web
Litomyšl Skupina Pardubický Šťovíček Čestmír Web
Litvínov Sbor Ústecký Jonczy Zbyšek Web
Luže Sbor Pardubický Šťovíček Čestmír Web
Mladá Boleslav Sbor Liberecký Lanc Stanislav Web
Náchod Sbor Hradecký Staš Petr, Špác Tomáš Web
Neratovice Sbor Praha a středočeský Šimek Pavel Web
Nový Bydžov Skupina Hradecký Staš Petr  
Pardubice Sbor Pardubický Polehna Jana, Vasilek Karel Web
Písek Sbor Jihočeský Stehlík Mikuláš  
Plzeň 1 Sbor Západočeský Vondrášek Václav Web
Plzeň 2 Sbor Západočeský Libotovský Jan, Vondrášek Václav Web
Poděbrady Sbor Praha a středočeský Svrček Luděk, Nehyba Patrik Web
Polička Sbor Pardubický Šťovíček Čestmír Web
Praha - Chodov Sbor Praha a středočeský Balcar Michal Web
Praha - Kobylisy Sbor Praha a středočeský Shamray Andriy Web
Praha - Krč Sbor Praha a středočeský Cepl Josef Web
Praha - Lhotka Sbor Praha a středočeský Loder Jaromír Web
Praha - Melantrichova Skupina Praha a středočeský Loder Jaromír  
Praha - Smíchov Sbor Praha a středočeský Cepl Josef, Sílová Soňa Web
Praha - Strašnice Sbor Praha a středočeský Loder Jaromír Web
Praha - Vinohrady Sbor Praha a středočeský Balcar Michal Web
Praha 6 - Sedlec Sbor Praha a středočeský Cepl Josef Web
Prachatice Skupina Jihočeský Stehlík Mikuláš  
Protivín Sbor Jihočeský Stehlík Mikuláš  
Přelouč Sbor Pardubický Vasilek Karel Web
Příbram Sbor Jihočeský Smolka Pavel Web
Rakovník Skupina Praha a středočeský Martasek Zdeněk Web
Rokycany Skupina Západočeský Vondrášek Václav Web
Romská skupina - Sokolov Skupina Západočeský Lindtner Martin  
Roudnice nad Labem Sbor Ústecký Michalec Ivan  
Rumburk Sbor Liberecký Vurst Vít, Čančík Michal  
Sedlčany Skupina Jihočeský Smolka Pavel  
Slaný Sbor Praha a středočeský Martasek Zdeněk  
Sokolov Sbor Západočeský Lindtner Martin Web
Strakonice Sbor Jihočeský Stehlík Mikuláš Web
Svitavy Sbor Pardubický Miškej Edvard, Vaněk Samuel  
Štětkovice Sbor Jihočeský Smolka Pavel Web
Tábor Sbor Jihočeský Čančík David, Jonáš Marek Web
Tachov Sbor Západočeský Bísek Miroslav, Zámečník Bohuslav  
Teplice Sbor Ústecký Jonczy Zbyšek Web
Trutnov Sbor Hradecký Koun Jiří Web
Třebechovice pod Orébem Skupina Hradecký Staš Petr  
Turnov Sbor Liberecký Pich Petr Web
Úpice Sbor Hradecký Koun Jiří  
Ústí nad Labem Sbor Ústecký Jonczy Zbyšek, Duchoň Tomáš Web
Vamberk Sbor Hradecký Chán Vítězslav Web
Vlašim Sbor Jihočeský Čančík David, Jonáš Marek  
Vrchlabí Sbor Hradecký Koun Jiří Web
Vyšší Brod Sbor Jihočeský Adame Petr Web
Zásada-Zbytky Sbor Liberecký Pich Petr, Hampacher Roman Web
Železný Brod Sbor Liberecký Pich Petr Web

 

KOMPLETNÍ SEZNAM CASD

 

Sbor Adresa Začátek bohoslužby Web    Kazatel
Badín Ročkárová 09:30   Badinský Karol, Komora Daniel, Soós Filip
Bánovce nad Bebravou SNP 637/10 09:30 Web Komora Daniel
Banská Bystrica I Rudlovská cesta 37 09:00 Web Badinský Karol, Komora Daniel, Soós Filip
Banská Bystrica II Kollárova ulica 18 09:00 Web Badinský Karol, Komora Daniel, Soós Filip
Banská Štiavnica Nám. Sv. Trojice 09:00   Kučera Jozef
Benešov Marie Kudeříkové 1556 10:00 Web Čančík David, Chmel Jan, Jonáš Marek
Beroun Tylova 273/8 09:30 Web Martasek Zdeněk
Bethany - Praha Michle Za Brumlovkou 1519/4 10:00 Web Šimek Pavel
Blansko Masarykova 13 09:00   Kuben Jaroslav
Blatné Remety Blatné Remety č. 130 09:00 Web Byrtus Stanislav
Bohumín Mírová 14 09:00 Web Rohan Petr
Boskovice Hybešova 9 09:30   Kuben Jaroslav
Brandýs nad Labem Horova 1885 09:30 Web Šimek Pavel
Bratislava I Cablkova 3 09:30 Web Badinský Karol, Riečan Marek, Majtán-Černáková Anna
Bratislava II Ferienčíkova 5 09:30 Web Badinský Karol, Riečan Marek, Majtán-Černáková Anna
Bratislava-Dúbravka M.S.Tranovského 9:30 Web Majtán-Černáková Anna, Riečan Marek, Badinský Karol
Bratislava-Petržalka Wolkrova 4 10:00 Web Majtán-Černáková Anna, Riečan Marek, Badinský Karol
Brezno Štúrova 19 10:00   Badinský Karol, Komora Daniel, Soós Filip
Brno-Lesná Okružní 21 09:00 Web Svoboda Oldřich
Brno-Olomoucká Olomoucká 43 09:00 Web Majer Kamil
Brno-Střední Střední 10 09:30 Web Fürst Vlastimil
Bruntál Husova 2 09:00 Web Medřický Richard
Břeclav Jiráskova 2 09:00 Web Gomola Jiří
Bystřice nad Olší Bystřice 443 09:00 Web Dona Hynek
Čadca Kukučínova 1069/25 09:30   Uhrín Milan
Čakanovce Čakanovce 63 09:00   Popovič Oliver, Lacika Rastislav
Černilov Černilov 215 00:00   Staš Petr
Červenica Červenica 74 09:00   Šolc Ján
Červený Kostelec Školní 39 09:15 Web Staš Petr, Špác Tomáš
Česká Lípa Čsl. armády 1578 09:00 Web Michalec Ivan
Česká Třebová Smetanova 1450 09:00 Web Miškej Edvard, Vaněk Samuel
České Budějovice Fráni Šrámka 34 09:00 Web Bušta Karel, Adame Petr
České sdružení - sbor Peroutkova 57 00:00   Čančík David, Vurst Vít
Český Krumlov Urbinská 187 09:30   Adame Petr
Český Těšín Krátká 2 09:00 Web Bucha Jan
Děčín Úzká 238/10 09:30 Web Jonczy Zbyšek, Duchoň Tomáš
Dětmarovice Dětmarovice č. 454 09:00 Web Havelka Jan
Dobruška Novoměstská 187, Rýdlova vila 09:00 Web Chán Vítězslav
Domažlice Kozinova 236 09:30   Stehlík Mikuláš, Mráček Jan
Držková Držková 74 09:00   Žůrek Martin
Dvůr Králové nad Labem Náměstí Odboje 1128 09:15 Web Koun Jiří
Fiľakovo Ružová 47 09:00 Web Kopilec Jozef, Kaba Marek
Frenštát pod Radhoštěm U Tírny 1140 00:00 Web Kogut Zdeněk
Frýdek-Místek Slezská 1982 09:00 Web Chládek Jakub
Frýdlant nad Ostravicí Kúty 58 09:00 Web Kogut Zdeněk
Gerlachov Lúčna 188 09:00   Pist Jozef, Bielik Jaroslav
Hanušovice ? 00:00   Majer Jan st
Havířov-Suchá U modlitebny 145 09:00 Web Toman Radim
Havířov-Šumbark Gen. Svobody 9 09:30 Web Toman Radim
Havlíčkův Brod B. Kobzinové 2088 09:30 Web Kocián Aleš
Hodonín Havlíčkova 29a 09:00   Gomola Jiří
Holešov Nerudova 320 09:30 Web Žůrek Martin, Žůrková Pavla
Horizont Husovo náměstí 38 09:30 Web Jonczy Zbyšek, Matoušek Jan
Horní Benešov B. Němcové 287 09:30   Kantor Radek
Horní Cerekev Smetanova 384 09:00 Web Zástěra Aleš
Horní Rokytnice Horní Rokytnice 376 09:30   Pich Petr, Hampacher Roman
Hradec Králové Nezvalova 377/14 09:30 Web Staš Petr
Hradec Králové - Trinity E. Beneše 575/90 09:30 Web Staš Petr
Hranice ? 09:00 Web Kubík Josef
Hronov Padolí 198 09:15 Web Staš Petr, Špác Tomáš
Hrušovany nad Jevišovkou Kostelní 515 09:30 Web Kaleta Vladimír
Cheb Mánesova 125/7 09:30 Web Bísek Miroslav, Zámečník Bohuslav
Choceň Vysokomýtská 793 09:30   Miškej Edvard, Vaněk Samuel
Chotěboř Tyršova 793 09:30 Web Kocián Aleš
Chrudim Filištínská 27 09:30 Web Vasilek Karel
Ivančice V Uličce 1 09:15 Web Dymáček Tomáš
Jablonec nad Nisou Petra Bezruče 2510/61 09:30 Web Pich Petr, Hampacher Roman
Jablonné nad Orlicí Aloise Hanuše 85 09:00   Chán Vítězslav
Jablunkov-Návsí Návsí 318 09:00 Web Dona Hynek
Jaroměř Na Matysáku 737 09:00 Web Staš Petr
Jeseník nám. Svobody 878 09:00 Web Majer Jan st, Huvar Daniel
Jičín Českých Bratří 523 09:30 Web Lanc Stanislav
Jihlava Mošnova 1 09:00 Web Zástěra Aleš
Jindřichův Hradec Česká 1175 09:00 Web Vojáčková Jana, Adame Petr
Karlovy Vary Plzeňská 1487/49 09:30 Web Lindtner Martin
Karviná Dačického 715/3 09:00 Web Fürst Jan
Kateřinice č. 282 09:15   Kostečka Pavel, Šlosárek Jaroslav
Kežmarok Hradná 24 09:30 Web Pist Jozef, Bielik Jaroslav
Kladno Milady Horákové 1562 09:30   Martasek Zdeněk
Klatovy Vídeňská 9 09:30 Web Stehlík Mikuláš, Mráček Jan
Kolín Kmochova 2/16 09:30 Web Svrček Luděk, Nehyba Patrik
Komorní Lhotka č. 202 09:00 Web Bucha Jan
Kopřivnice Wolkerova 6/532 09:00 Web Škrla Libor
Košice I Tajovského 8 09:00 Web Popovič Oliver, Lacika Rastislav
Košice II Hlavná 68 09:00 Web Popovič Oliver, Lacika Rastislav
Krnov Nábřežní 1 09:30 Web Medřický Richard
Krupina SNP 2 09:00   Kučera Jozef
Kyjov Svatoborská 365 09:00   Mach Roman
Ledeč nad Sázavou Koželská 1308 09:00 Web Kocián Aleš
Levice J. Bottu 2 09:30 Web Vučetić Milenko
Liberec U Jánského kamene 576/3 09:30 Web Pich Petr
Liberec - Generace víry Palachova 504/7 10:00 Web Vurst Vít, Čančík Michal
Lipník Lipník 3 00:00   Lanc Stanislav
Lipník nad Bečvou Perštejnská 631/35 00:00   Kubík Josef
Liptovský Hrádok Hurbanova 221 09:00 Web Plachý Jozef
Liptovský Mikuláš 1. mája 89 09:30 Web Plachý Jozef
Litoměřice Máchova 176/16 09:30 Web Michalec Ivan
Litomyšl Toulovcovo nám. 151 10:00 Web Šťovíček Čestmír
Litvínov Opltova 99 09:00 Web Jonczy Zbyšek
Lučenec Námestie Artézskych prameňov 49 09:30 Web Kopilec Jozef, Kaba Marek
Luže Komenského 249 09:30 Web Šťovíček Čestmír
Markuška Markuška č. 9 09:00   Kopilec Jozef
Martin V. Paulínyho-Tótha 2 09:30 Web Uhrín Milan
Michalovce Hviezdoslavova 20 09:00 Web Byrtus Stanislav
Místek Palackého 13 09:15   Chládek Jakub
Mladá Boleslav Dukelská 1443/31 09:30 Web Lanc Stanislav
Mohelnice Smetanova 8 09:30   Strouhal Karel ml
Moravské Budějovice Funtíčkova 277 09:00   Veselý Martin
Myjava Brestovec 97 10:00   Gurka Marek
Náchod Tyršova 207 09:30 Web Staš Petr, Špác Tomáš
Napajedla Komenského 304 10:00 Web Žůrková Pavla, Žůrek Martin
Neratovice Vojtěšská 1219 09:30 Web Šimek Pavel
Nitra I Fraňa Mojtu č. 10 09:45 Web Vučetić Milenko
Nitra II Novozámocká 6 09:30 Web Vučetić Milenko
Nové Město na Moravě Žďárská 68 00:00   Kogut David
Nové Zámky Dostojevského 26 09:30 Web Vučetić Milenko
Nový Bydžov Havlíčkova 66 09:30   Staš Petr
Nový Jičín Suvorovova 478 09:00 Web Škrla Libor
Olomouc Balcárkova 12 09:00 Web Harastej Tomáš
Opava Olomoucká 51 09:00 Web Kantor Radek
Ostrava-Mariánské Hory Kopaniny 13 09:30 Web Kantor Radek
Ostrava-Město Trocnovská 20 09:00 Web Rohan Petr
Ostrava-Radvanice Ráčkova 4 09:30 Web Kašlík Daniel
Ostrava-Restart Černá louka 3188 10:00 Web Toman Radim
Ostrava-Svinov Stanoslavského 391 09:30 Web Rohan Petr
Ostrava-Zábřeh Mňukova 17 09:00 Web Rohan Petr
Pardubice Staročernská 1799 09:00 Web Polehna Jana, Vasilek Karel
Pelhřimov Růžová 82 00:00   Zástěra Aleš
Piešťany Zavretý kút 113 09:30 Web Homišin Martin
Písek Švantlova 2394 09:30   Stehlík Mikuláš
Plzeň 1 Malesická 1223/10 09:00 Web Vondrášek Václav
Plzeň 2 Koterovská 84 09:30 Web Libotovský Jan, Vondrášek Václav
Počátky Tyršova 256 00:00   Zástěra Aleš
Poděbrady Na Kopečku 405/21 09:30 Web Svrček Luděk, Nehyba Patrik
Polička Družstevní 970 10:00 Web Šťovíček Čestmír
Poprad ul. Fraňa Kráľa 21 09:15 Web Kováčik Dušan, Pist Jozef, Bielik Jaroslav
Poproč Nová č. 7 09:00   Popovič Oliver, Lacika Rastislav
Považská Bystrica Centrum 28/33 09:30 Web Komora Daniel
Praha - Chodov Donovalská 2331/53 09:30 Web Balcar Michal
Praha - Kobylisy Čumpelíkova 1768/8 10:00 Web Shamray Andriy
Praha - Krč Vídeňská 800/5 09:30 Web Cepl Josef
Praha - Lhotka Zálesí 297/50 09:30 Web Loder Jaromír
Praha - Melantrichova Melantrichova 15 10:00   Loder Jaromír
Praha - Smíchov Peroutkova 2482/57 09:30 Web Cepl Josef, Sílová Soňa
Praha - Strašnice Vilová 512/26 09:30 Web Loder Jaromír
Praha - Vinohrady Londýnská 623/30 09:30 Web Balcar Michal
Praha 6 - Sedlec Roztocká 44/5 09:30 Web Cepl Josef
Prachatice Bavorská 936 09:30   Stehlík Mikuláš
Prešov Štefánikova 12 09:30 Web Šolc Ján
Prievidza Garbiarska 32 09:30 Web Komora Daniel
Prostějov Šafaříkova 9 09:30   Harastej Petr
Protivín Švermova 899 09:30   Stehlík Mikuláš
Přelouč Pardubická 173 09:00 Web Vasilek Karel
Přerov Na Loučkách 11 09:30   Kubík Josef
Příbram Československé armády 5 09:30 Web Smolka Pavel
Púchov ul. 1 mája 878/24 09:30 Web Komora Daniel
Rakovník Nerudova 504 09:30 Web Martasek Zdeněk
Rakúsy Rakúsy-Osada 00:00   Pist Jozef, Bielik Jaroslav
Rankovce Rankovce 3A (107) 09:30   Byrtus Stanislav, Šolc Ján
Revúca Muránska cesta 34 09:00 Web Kopilec Jozef
Rimavská Sobota Škultétyho 12 09:30   Kopilec Jozef, Kaba Marek
Rokycany Jiráskova 481/II 09:15 Web Vondrášek Václav
Romská skupina - Sokolov Kraslická 14     Lindtner Martin
Roubanina Roubanská 40 09:30 Web Kuben Jaroslav
Roudnice nad Labem Husovo náměstí 60 09:30   Michalec Ivan
Rožňava Jasná č. 13 09:00 Web Kopilec Jozef
Rumburk Třída 9. května 858/52 10:00   Vurst Vít, Čančík Michal
Sedlčany Komenského 70 10:00   Smolka Pavel
Sereď Školská 1 09:00 Web Homišin Martin
Slaný Vepřkova 1087/14 09:30   Martasek Zdeněk
Slavkov Lidická 307 00:00   Majer Kamil
Sokolov Kraslická 14 09:30 Web Lindtner Martin
Spišská Nová Ves Školská ulica, č. 22 09:30   Pist Jozef, Bielik Jaroslav
Strakonice Dukelská 166 09:30 Web Stehlík Mikuláš
Suchdol nad Odrou Malá Strana 23 09:00   Škrla Libor
Svitavy Poličská 1203/3 10:00   Miškej Edvard, Vaněk Samuel
Šternberk Světlov 40 09:00 Web Strouhal Karel ml
Štětkovice Štětkovice 79 10:00 Web Smolka Pavel
Štramberk Nádražní 434 09:00   Kogut Zdeněk
Šumperk Jánošíkova 3 09:00 Web Majer Jan st, Huvar Daniel
Tábor Filipovská 72/2 09:30 Web Čančík David, Jonáš Marek
Tachov Dolní Předměstí 295 09:30   Bísek Miroslav, Zámečník Bohuslav
Telč Myslibořská 247 09:30   Zástěra Aleš
Teplice Křičkova 1347/13 09:00 Web Jonczy Zbyšek
Tišnov Procházkova 427 09:30   Dymáček Tomáš
Topoľčany Železničiarska 22 09:30   Komora Daniel
Trenčín Horný Šianec 17 09:00 Web Gurka Marek
Trnava Kapitulská 23 09:00 Web Homišin Martin
Trutnov M. Majerové 86 09:00 Web Koun Jiří
Třebechovice pod Orébem Čsl. legií 26 00:00   Staš Petr
Třebíč Jungmannova 16 00:00 Web Kogut David
Třinec Dolní Líštná 171 09:00   Majer Jan ml
Třinec Lyžbice Nábřežní 19 09:00 Web Majer Jan ml
Třinec Oldřichovice Oldřichovice 770 09:15 Web Majer Jan ml
Turnov Nádražní 1130 09:00 Web Pich Petr
Uherské Hradiště Žerotínova 269 09:30   Kantor Milan
Uherský Brod Nerudova 182 09:00 Web Kantor Milan
Uničov Masarykovo nám. 24 09:00   Strouhal Karel ml
Úpice Boženy Němcové 830 09:30   Koun Jiří
Ústí nad Labem Masarykova 1099/128 09:30 Web Jonczy Zbyšek, Duchoň Tomáš
Vaďovce Vaďovce č. 261 09:30 Web Gurka Marek
Valašské Klobouky Školní 944 09:00 Web Žůrek Martin
Valašské Meziříčí Hřbitovní 366/1 09:00 Web Šlosárek Jaroslav, Kostečka Pavel
Vamberk Pekelská 71 09:00 Web Chán Vítězslav
Veselí nad Moravou Rybníček 76 09:00 Web Mach Roman
Veverská Bítýška Na Zábíteši 00:00   Dymáček Tomáš
Vlašim Palackého nám. 65 09:30   Čančík David, Jonáš Marek
Vojkovice č. 74 09:00 Web Chládek Jakub
Vrbno p. Pradědem Sadová 346 09:00 Web Medřický Richard
Vrchlabí Krkonošská 1480 09:15 Web Koun Jiří
Vsetín Palackého 152 00:00 Web Kostečka Pavel, Šlosárek Jaroslav
Vyškov Boženy Němcové 3 09:00 Web Majer Kamil
Vyšší Brod Náměstí 58 09:00 Web Adame Petr
Zábřeh na Moravě Postřelmovská 14 09:30   Strouhal Karel ml
Zásada-Zbytky Zásada 164 09:00 Web Pich Petr, Hampacher Roman
Zlaté Moravce J. Hollého č. 10 09:30 Web Vučetić Milenko
Zlín Tyršova 1108 09:00 Web Žůrek Martin
Znojmo Veselá 20 09:00 Web Kaleta Vladimír
Znojmo - Port Horní Česká 35 15:00 Web Veselý Martin
Zvolen Sokolská 10 09:30 Web Kučera Jozef
Žďár nad Sázavou Dvorská 34/10 09:30 Web Kogut David
Železný Brod Příčná 350 09:30 Web Pich Petr
Žiar nad Hronom Pod Kortinou 00:00 Web Kučera Jozef
Žilina Škultétyho 7 09:30 Web Uhrín Milan

 

Kontaktujte mně v případě dotazů

BIBLE

 
Fakta a maličkosti
Bible je vlastně knihovnou se 66 knihami, napsanými 44 autory v průběhu 1500 let. Mezi lety 1400 až 400 př. Kr. bylo sepsáno 39 knih Starého zákona a dalších 27 knih Nového zákona vzniklo mezi lety 50 až 100 po Kr.
Okolo roku 1228 po Kr. Stephen Langton rozdělil Bibli na kapitoly. Na verše pak byl Starý zákon rozdělen R. Nathanem v roce 1448 a Nový zákon R. Stephanusem v roce 1551. Roku 1560 se v Ženevě poprvé na veřejnosti objevila Bible, která byla rozdělená do kapitol a veršů, tak jak ji známe dnes.
Knihy v Bibli:
• Počet knih v Bibli: 66
• Počet knih ve Starém zákoně: 39
• Počet knih v Novém zákoně: 27
• Prostřední kniha Starého zákona: Přísloví
• Prostřední kniha Nového zákona: 2. list Tesalonickým
 

 

!!! PŘÍSNĚ TAJNÉ / TOP SECRET !!!

Odkaz zde: TOP SECRET

Otevřete oči

Neboť každý, kdo žádá, dostává, a kdo hledá, nalézá a tomu, kdo tluče, bude otevřeno ...

PRAVDA O UFO

Kdo stojí za UFO, je to mimozemská entita, nebo je v tom něco jiného???

Anketa

Ježíš Kristus = Král Králu je pro Tebe?

100% Bůh 444 56%
Mesiáš 53 7%
Prorok 22 3%

Celkový počet hlasů: 798

Doporučujeme:
  
 
 
 

Anketa

Toužíte po pravdě?

Ano 185 33%
NE 10 2%

Celkový počet hlasů: 563

google694f2ee5fe551e6d.html

 

Děkujeme všem ochotným dárcům a věřím, že jim Bůh JEŽÍŠ KRISTUS za jejich pomoc POŽEHNÁ!

Chcete podpořit tento kanál a ostatní projekty Otevřete Oči?
To support this channel and other projects open your eyes?
Mojí činnost můžete finančně podpořit, zašlete libovolnou částku na účet v:
m-Bank: 670100-2209805060/6210 IBAN:CZ42 6210 6701 0022 0980 5060 SWIFT:BREXCZPPXXX

Všem ochotným dárcům ať Bůh žehná :-)
All willing donors God bless :-)
Zbyněk Čep & Pavel Grulich otevreteoci777@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode