Sbor | Stav | Okrsek | Kazatel | Web |
---|---|---|---|---|
Benešov | Sbor | Jihočeský | Čančík David, Chmel Jan, Jonáš Marek | Web |
Beroun | Sbor | Praha a středočeský | Martasek Zdeněk | Web |
Bethany - Praha Michle | Sbor | Praha a středočeský | Šimek Pavel | Web |
Brandýs nad Labem | Sbor | Praha a středočeský | Šimek Pavel | Web |
Černilov | Skupina | Hradecký | Staš Petr | |
Červený Kostelec | Sbor | Hradecký | Staš Petr, Špác Tomáš | Web |
Česká Lípa | Sbor | Ústecký | Michalec Ivan | Web |
Česká Třebová | Sbor | Pardubický | Miškej Edvard, Vaněk Samuel | Web |
České Budějovice | Sbor | Jihočeský | Bušta Karel, Adame Petr | Web |
České sdružení - sbor | Sbor | Praha a středočeský | Čančík David, Vurst Vít | |
Český Krumlov | Sbor | Jihočeský | Adame Petr | |
Děčín | Sbor | Ústecký | Jonczy Zbyšek, Duchoň Tomáš | Web |
Dobruška | Sbor | Hradecký | Chán Vítězslav | Web |
Domažlice | Skupina | Západočeský | Stehlík Mikuláš, Mráček Jan | |
Dvůr Králové nad Labem | Sbor | Hradecký | Koun Jiří | Web |
Havlíčkův Brod | Sbor | Pardubický | Kocián Aleš | Web |
Horizont | Sbor | Ústecký | Jonczy Zbyšek, Matoušek Jan | Web |
Horní Rokytnice | Sbor | Liberecký | Pich Petr, Hampacher Roman | |
Hradec Králové | Sbor | Hradecký | Staš Petr | Web |
Hradec Králové - Trinity | Sbor | Hradecký | Staš Petr | Web |
Hronov | Sbor | Hradecký | Staš Petr, Špác Tomáš | Web |
Cheb | Sbor | Západočeský | Bísek Miroslav, Zámečník Bohuslav | Web |
Choceň | Sbor | Pardubický | Miškej Edvard, Vaněk Samuel | |
Chotěboř | Skupina | Pardubický | Kocián Aleš | Web |
Chrudim | Sbor | Pardubický | Vasilek Karel | Web |
Jablonec nad Nisou | Sbor | Liberecký | Pich Petr, Hampacher Roman | Web |
Jablonné nad Orlicí | Sbor | Hradecký | Chán Vítězslav | |
Jaroměř | Sbor | Hradecký | Staš Petr | Web |
Jičín | Sbor | Liberecký | Lanc Stanislav | Web |
Jindřichův Hradec | Sbor | Jihočeský | Vojáčková Jana, Adame Petr | Web |
Karlovy Vary | Sbor | Západočeský | Lindtner Martin | Web |
Kladno | Sbor | Praha a středočeský | Martasek Zdeněk | |
Klatovy | Sbor | Západočeský | Stehlík Mikuláš, Mráček Jan | Web |
Kolín | Sbor | Praha a středočeský | Svrček Luděk, Nehyba Patrik | Web |
Ledeč nad Sázavou | Sbor | Pardubický | Kocián Aleš | Web |
Liberec | Sbor | Liberecký | Pich Petr | Web |
Liberec - Generace víry | Sbor | Liberecký | Vurst Vít, Čančík Michal | Web |
Lipník | Skupina | Liberecký | Lanc Stanislav | |
Litoměřice | Sbor | Ústecký | Michalec Ivan | Web |
Litomyšl | Skupina | Pardubický | Šťovíček Čestmír | Web |
Litvínov | Sbor | Ústecký | Jonczy Zbyšek | Web |
Luže | Sbor | Pardubický | Šťovíček Čestmír | Web |
Mladá Boleslav | Sbor | Liberecký | Lanc Stanislav | Web |
Náchod | Sbor | Hradecký | Staš Petr, Špác Tomáš | Web |
Neratovice | Sbor | Praha a středočeský | Šimek Pavel | Web |
Nový Bydžov | Skupina | Hradecký | Staš Petr | |
Pardubice | Sbor | Pardubický | Polehna Jana, Vasilek Karel | Web |
Písek | Sbor | Jihočeský | Stehlík Mikuláš | |
Plzeň 1 | Sbor | Západočeský | Vondrášek Václav | Web |
Plzeň 2 | Sbor | Západočeský | Libotovský Jan, Vondrášek Václav | Web |
Poděbrady | Sbor | Praha a středočeský | Svrček Luděk, Nehyba Patrik | Web |
Polička | Sbor | Pardubický | Šťovíček Čestmír | Web |
Praha - Chodov | Sbor | Praha a středočeský | Balcar Michal | Web |
Praha - Kobylisy | Sbor | Praha a středočeský | Shamray Andriy | Web |
Praha - Krč | Sbor | Praha a středočeský | Cepl Josef | Web |
Praha - Lhotka | Sbor | Praha a středočeský | Loder Jaromír | Web |
Praha - Melantrichova | Skupina | Praha a středočeský | Loder Jaromír | |
Praha - Smíchov | Sbor | Praha a středočeský | Cepl Josef, Sílová Soňa | Web |
Praha - Strašnice | Sbor | Praha a středočeský | Loder Jaromír | Web |
Praha - Vinohrady | Sbor | Praha a středočeský | Balcar Michal | Web |
Praha 6 - Sedlec | Sbor | Praha a středočeský | Cepl Josef | Web |
Prachatice | Skupina | Jihočeský | Stehlík Mikuláš | |
Protivín | Sbor | Jihočeský | Stehlík Mikuláš | |
Přelouč | Sbor | Pardubický | Vasilek Karel | Web |
Příbram | Sbor | Jihočeský | Smolka Pavel | Web |
Rakovník | Skupina | Praha a středočeský | Martasek Zdeněk | Web |
Rokycany | Skupina | Západočeský | Vondrášek Václav | Web |
Romská skupina - Sokolov | Skupina | Západočeský | Lindtner Martin | |
Roudnice nad Labem | Sbor | Ústecký | Michalec Ivan | |
Rumburk | Sbor | Liberecký | Vurst Vít, Čančík Michal | |
Sedlčany | Skupina | Jihočeský | Smolka Pavel | |
Slaný | Sbor | Praha a středočeský | Martasek Zdeněk | |
Sokolov | Sbor | Západočeský | Lindtner Martin | Web |
Strakonice | Sbor | Jihočeský | Stehlík Mikuláš | Web |
Svitavy | Sbor | Pardubický | Miškej Edvard, Vaněk Samuel | |
Štětkovice | Sbor | Jihočeský | Smolka Pavel | Web |
Tábor | Sbor | Jihočeský | Čančík David, Jonáš Marek | Web |
Tachov | Sbor | Západočeský | Bísek Miroslav, Zámečník Bohuslav | |
Teplice | Sbor | Ústecký | Jonczy Zbyšek | Web |
Trutnov | Sbor | Hradecký | Koun Jiří | Web |
Třebechovice pod Orébem | Skupina | Hradecký | Staš Petr | |
Turnov | Sbor | Liberecký | Pich Petr | Web |
Úpice | Sbor | Hradecký | Koun Jiří | |
Ústí nad Labem | Sbor | Ústecký | Jonczy Zbyšek, Duchoň Tomáš | Web |
Vamberk | Sbor | Hradecký | Chán Vítězslav | Web |
Vlašim | Sbor | Jihočeský | Čančík David, Jonáš Marek | |
Vrchlabí | Sbor | Hradecký | Koun Jiří | Web |
Vyšší Brod | Sbor | Jihočeský | Adame Petr | Web |
Zásada-Zbytky | Sbor | Liberecký | Pich Petr, Hampacher Roman | Web |
Železný Brod | Sbor | Liberecký | Pich Petr | Web |
Osobně doporučuji
Představení
Církve adventistů sedmého dne
FILM o vzniku CÍRKVE ADVENTISTŮ SEDMÉHO DNE a roku 1844
Doporučené Kontakty na křesťanské protestantské sbory, KDE VÁM RÁDI A OCHOTNĚ ZDĚLÍ PRAVDU O TOM KDO JE
,,SVĚTLO SVĚTA"
Sbory
KOMPLETNÍ SEZNAM CASD
Sbor | Adresa | Začátek bohoslužby | Web | Kazatel |
---|---|---|---|---|
Badín | Ročkárová | 09:30 | Badinský Karol, Komora Daniel, Soós Filip | |
Bánovce nad Bebravou | SNP 637/10 | 09:30 | Web | Komora Daniel |
Banská Bystrica I | Rudlovská cesta 37 | 09:00 | Web | Badinský Karol, Komora Daniel, Soós Filip |
Banská Bystrica II | Kollárova ulica 18 | 09:00 | Web | Badinský Karol, Komora Daniel, Soós Filip |
Banská Štiavnica | Nám. Sv. Trojice | 09:00 | Kučera Jozef | |
Benešov | Marie Kudeříkové 1556 | 10:00 | Web | Čančík David, Chmel Jan, Jonáš Marek |
Beroun | Tylova 273/8 | 09:30 | Web | Martasek Zdeněk |
Bethany - Praha Michle | Za Brumlovkou 1519/4 | 10:00 | Web | Šimek Pavel |
Blansko | Masarykova 13 | 09:00 | Kuben Jaroslav | |
Blatné Remety | Blatné Remety č. 130 | 09:00 | Web | Byrtus Stanislav |
Bohumín | Mírová 14 | 09:00 | Web | Rohan Petr |
Boskovice | Hybešova 9 | 09:30 | Kuben Jaroslav | |
Brandýs nad Labem | Horova 1885 | 09:30 | Web | Šimek Pavel |
Bratislava I | Cablkova 3 | 09:30 | Web | Badinský Karol, Riečan Marek, Majtán-Černáková Anna |
Bratislava II | Ferienčíkova 5 | 09:30 | Web | Badinský Karol, Riečan Marek, Majtán-Černáková Anna |
Bratislava-Dúbravka | M.S.Tranovského | 9:30 | Web | Majtán-Černáková Anna, Riečan Marek, Badinský Karol |
Bratislava-Petržalka | Wolkrova 4 | 10:00 | Web | Majtán-Černáková Anna, Riečan Marek, Badinský Karol |
Brezno | Štúrova 19 | 10:00 | Badinský Karol, Komora Daniel, Soós Filip | |
Brno-Lesná | Okružní 21 | 09:00 | Web | Svoboda Oldřich |
Brno-Olomoucká | Olomoucká 43 | 09:00 | Web | Majer Kamil |
Brno-Střední | Střední 10 | 09:30 | Web | Fürst Vlastimil |
Bruntál | Husova 2 | 09:00 | Web | Medřický Richard |
Břeclav | Jiráskova 2 | 09:00 | Web | Gomola Jiří |
Bystřice nad Olší | Bystřice 443 | 09:00 | Web | Dona Hynek |
Čadca | Kukučínova 1069/25 | 09:30 | Uhrín Milan | |
Čakanovce | Čakanovce 63 | 09:00 | Popovič Oliver, Lacika Rastislav | |
Černilov | Černilov 215 | 00:00 | Staš Petr | |
Červenica | Červenica 74 | 09:00 | Šolc Ján | |
Červený Kostelec | Školní 39 | 09:15 | Web | Staš Petr, Špác Tomáš |
Česká Lípa | Čsl. armády 1578 | 09:00 | Web | Michalec Ivan |
Česká Třebová | Smetanova 1450 | 09:00 | Web | Miškej Edvard, Vaněk Samuel |
České Budějovice | Fráni Šrámka 34 | 09:00 | Web | Bušta Karel, Adame Petr |
České sdružení - sbor | Peroutkova 57 | 00:00 | Čančík David, Vurst Vít | |
Český Krumlov | Urbinská 187 | 09:30 | Adame Petr | |
Český Těšín | Krátká 2 | 09:00 | Web | Bucha Jan |
Děčín | Úzká 238/10 | 09:30 | Web | Jonczy Zbyšek, Duchoň Tomáš |
Dětmarovice | Dětmarovice č. 454 | 09:00 | Web | Havelka Jan |
Dobruška | Novoměstská 187, Rýdlova vila | 09:00 | Web | Chán Vítězslav |
Domažlice | Kozinova 236 | 09:30 | Stehlík Mikuláš, Mráček Jan | |
Držková | Držková 74 | 09:00 | Žůrek Martin | |
Dvůr Králové nad Labem | Náměstí Odboje 1128 | 09:15 | Web | Koun Jiří |
Fiľakovo | Ružová 47 | 09:00 | Web | Kopilec Jozef, Kaba Marek |
Frenštát pod Radhoštěm | U Tírny 1140 | 00:00 | Web | Kogut Zdeněk |
Frýdek-Místek | Slezská 1982 | 09:00 | Web | Chládek Jakub |
Frýdlant nad Ostravicí | Kúty 58 | 09:00 | Web | Kogut Zdeněk |
Gerlachov | Lúčna 188 | 09:00 | Pist Jozef, Bielik Jaroslav | |
Hanušovice | ? | 00:00 | Majer Jan st | |
Havířov-Suchá | U modlitebny 145 | 09:00 | Web | Toman Radim |
Havířov-Šumbark | Gen. Svobody 9 | 09:30 | Web | Toman Radim |
Havlíčkův Brod | B. Kobzinové 2088 | 09:30 | Web | Kocián Aleš |
Hodonín | Havlíčkova 29a | 09:00 | Gomola Jiří | |
Holešov | Nerudova 320 | 09:30 | Web | Žůrek Martin, Žůrková Pavla |
Horizont | Husovo náměstí 38 | 09:30 | Web | Jonczy Zbyšek, Matoušek Jan |
Horní Benešov | B. Němcové 287 | 09:30 | Kantor Radek | |
Horní Cerekev | Smetanova 384 | 09:00 | Web | Zástěra Aleš |
Horní Rokytnice | Horní Rokytnice 376 | 09:30 | Pich Petr, Hampacher Roman | |
Hradec Králové | Nezvalova 377/14 | 09:30 | Web | Staš Petr |
Hradec Králové - Trinity | E. Beneše 575/90 | 09:30 | Web | Staš Petr |
Hranice | ? | 09:00 | Web | Kubík Josef |
Hronov | Padolí 198 | 09:15 | Web | Staš Petr, Špác Tomáš |
Hrušovany nad Jevišovkou | Kostelní 515 | 09:30 | Web | Kaleta Vladimír |
Cheb | Mánesova 125/7 | 09:30 | Web | Bísek Miroslav, Zámečník Bohuslav |
Choceň | Vysokomýtská 793 | 09:30 | Miškej Edvard, Vaněk Samuel | |
Chotěboř | Tyršova 793 | 09:30 | Web | Kocián Aleš |
Chrudim | Filištínská 27 | 09:30 | Web | Vasilek Karel |
Ivančice | V Uličce 1 | 09:15 | Web | Dymáček Tomáš |
Jablonec nad Nisou | Petra Bezruče 2510/61 | 09:30 | Web | Pich Petr, Hampacher Roman |
Jablonné nad Orlicí | Aloise Hanuše 85 | 09:00 | Chán Vítězslav | |
Jablunkov-Návsí | Návsí 318 | 09:00 | Web | Dona Hynek |
Jaroměř | Na Matysáku 737 | 09:00 | Web | Staš Petr |
Jeseník | nám. Svobody 878 | 09:00 | Web | Majer Jan st, Huvar Daniel |
Jičín | Českých Bratří 523 | 09:30 | Web | Lanc Stanislav |
Jihlava | Mošnova 1 | 09:00 | Web | Zástěra Aleš |
Jindřichův Hradec | Česká 1175 | 09:00 | Web | Vojáčková Jana, Adame Petr |
Karlovy Vary | Plzeňská 1487/49 | 09:30 | Web | Lindtner Martin |
Karviná | Dačického 715/3 | 09:00 | Web | Fürst Jan |
Kateřinice | č. 282 | 09:15 | Kostečka Pavel, Šlosárek Jaroslav | |
Kežmarok | Hradná 24 | 09:30 | Web | Pist Jozef, Bielik Jaroslav |
Kladno | Milady Horákové 1562 | 09:30 | Martasek Zdeněk | |
Klatovy | Vídeňská 9 | 09:30 | Web | Stehlík Mikuláš, Mráček Jan |
Kolín | Kmochova 2/16 | 09:30 | Web | Svrček Luděk, Nehyba Patrik |
Komorní Lhotka | č. 202 | 09:00 | Web | Bucha Jan |
Kopřivnice | Wolkerova 6/532 | 09:00 | Web | Škrla Libor |
Košice I | Tajovského 8 | 09:00 | Web | Popovič Oliver, Lacika Rastislav |
Košice II | Hlavná 68 | 09:00 | Web | Popovič Oliver, Lacika Rastislav |
Krnov | Nábřežní 1 | 09:30 | Web | Medřický Richard |
Krupina | SNP 2 | 09:00 | Kučera Jozef | |
Kyjov | Svatoborská 365 | 09:00 | Mach Roman | |
Ledeč nad Sázavou | Koželská 1308 | 09:00 | Web | Kocián Aleš |
Levice | J. Bottu 2 | 09:30 | Web | Vučetić Milenko |
Liberec | U Jánského kamene 576/3 | 09:30 | Web | Pich Petr |
Liberec - Generace víry | Palachova 504/7 | 10:00 | Web | Vurst Vít, Čančík Michal |
Lipník | Lipník 3 | 00:00 | Lanc Stanislav | |
Lipník nad Bečvou | Perštejnská 631/35 | 00:00 | Kubík Josef | |
Liptovský Hrádok | Hurbanova 221 | 09:00 | Web | Plachý Jozef |
Liptovský Mikuláš | 1. mája 89 | 09:30 | Web | Plachý Jozef |
Litoměřice | Máchova 176/16 | 09:30 | Web | Michalec Ivan |
Litomyšl | Toulovcovo nám. 151 | 10:00 | Web | Šťovíček Čestmír |
Litvínov | Opltova 99 | 09:00 | Web | Jonczy Zbyšek |
Lučenec | Námestie Artézskych prameňov 49 | 09:30 | Web | Kopilec Jozef, Kaba Marek |
Luže | Komenského 249 | 09:30 | Web | Šťovíček Čestmír |
Markuška | Markuška č. 9 | 09:00 | Kopilec Jozef | |
Martin | V. Paulínyho-Tótha 2 | 09:30 | Web | Uhrín Milan |
Michalovce | Hviezdoslavova 20 | 09:00 | Web | Byrtus Stanislav |
Místek | Palackého 13 | 09:15 | Chládek Jakub | |
Mladá Boleslav | Dukelská 1443/31 | 09:30 | Web | Lanc Stanislav |
Mohelnice | Smetanova 8 | 09:30 | Strouhal Karel ml | |
Moravské Budějovice | Funtíčkova 277 | 09:00 | Veselý Martin | |
Myjava | Brestovec 97 | 10:00 | Gurka Marek | |
Náchod | Tyršova 207 | 09:30 | Web | Staš Petr, Špác Tomáš |
Napajedla | Komenského 304 | 10:00 | Web | Žůrková Pavla, Žůrek Martin |
Neratovice | Vojtěšská 1219 | 09:30 | Web | Šimek Pavel |
Nitra I | Fraňa Mojtu č. 10 | 09:45 | Web | Vučetić Milenko |
Nitra II | Novozámocká 6 | 09:30 | Web | Vučetić Milenko |
Nové Město na Moravě | Žďárská 68 | 00:00 | Kogut David | |
Nové Zámky | Dostojevského 26 | 09:30 | Web | Vučetić Milenko |
Nový Bydžov | Havlíčkova 66 | 09:30 | Staš Petr | |
Nový Jičín | Suvorovova 478 | 09:00 | Web | Škrla Libor |
Olomouc | Balcárkova 12 | 09:00 | Web | Harastej Tomáš |
Opava | Olomoucká 51 | 09:00 | Web | Kantor Radek |
Ostrava-Mariánské Hory | Kopaniny 13 | 09:30 | Web | Kantor Radek |
Ostrava-Město | Trocnovská 20 | 09:00 | Web | Rohan Petr |
Ostrava-Radvanice | Ráčkova 4 | 09:30 | Web | Kašlík Daniel |
Ostrava-Restart | Černá louka 3188 | 10:00 | Web | Toman Radim |
Ostrava-Svinov | Stanoslavského 391 | 09:30 | Web | Rohan Petr |
Ostrava-Zábřeh | Mňukova 17 | 09:00 | Web | Rohan Petr |
Pardubice | Staročernská 1799 | 09:00 | Web | Polehna Jana, Vasilek Karel |
Pelhřimov | Růžová 82 | 00:00 | Zástěra Aleš | |
Piešťany | Zavretý kút 113 | 09:30 | Web | Homišin Martin |
Písek | Švantlova 2394 | 09:30 | Stehlík Mikuláš | |
Plzeň 1 | Malesická 1223/10 | 09:00 | Web | Vondrášek Václav |
Plzeň 2 | Koterovská 84 | 09:30 | Web | Libotovský Jan, Vondrášek Václav |
Počátky | Tyršova 256 | 00:00 | Zástěra Aleš | |
Poděbrady | Na Kopečku 405/21 | 09:30 | Web | Svrček Luděk, Nehyba Patrik |
Polička | Družstevní 970 | 10:00 | Web | Šťovíček Čestmír |
Poprad | ul. Fraňa Kráľa 21 | 09:15 | Web | Kováčik Dušan, Pist Jozef, Bielik Jaroslav |
Poproč | Nová č. 7 | 09:00 | Popovič Oliver, Lacika Rastislav | |
Považská Bystrica | Centrum 28/33 | 09:30 | Web | Komora Daniel |
Praha - Chodov | Donovalská 2331/53 | 09:30 | Web | Balcar Michal |
Praha - Kobylisy | Čumpelíkova 1768/8 | 10:00 | Web | Shamray Andriy |
Praha - Krč | Vídeňská 800/5 | 09:30 | Web | Cepl Josef |
Praha - Lhotka | Zálesí 297/50 | 09:30 | Web | Loder Jaromír |
Praha - Melantrichova | Melantrichova 15 | 10:00 | Loder Jaromír | |
Praha - Smíchov | Peroutkova 2482/57 | 09:30 | Web | Cepl Josef, Sílová Soňa |
Praha - Strašnice | Vilová 512/26 | 09:30 | Web | Loder Jaromír |
Praha - Vinohrady | Londýnská 623/30 | 09:30 | Web | Balcar Michal |
Praha 6 - Sedlec | Roztocká 44/5 | 09:30 | Web | Cepl Josef |
Prachatice | Bavorská 936 | 09:30 | Stehlík Mikuláš | |
Prešov | Štefánikova 12 | 09:30 | Web | Šolc Ján |
Prievidza | Garbiarska 32 | 09:30 | Web | Komora Daniel |
Prostějov | Šafaříkova 9 | 09:30 | Harastej Petr | |
Protivín | Švermova 899 | 09:30 | Stehlík Mikuláš | |
Přelouč | Pardubická 173 | 09:00 | Web | Vasilek Karel |
Přerov | Na Loučkách 11 | 09:30 | Kubík Josef | |
Příbram | Československé armády 5 | 09:30 | Web | Smolka Pavel |
Púchov | ul. 1 mája 878/24 | 09:30 | Web | Komora Daniel |
Rakovník | Nerudova 504 | 09:30 | Web | Martasek Zdeněk |
Rakúsy | Rakúsy-Osada | 00:00 | Pist Jozef, Bielik Jaroslav | |
Rankovce | Rankovce 3A (107) | 09:30 | Byrtus Stanislav, Šolc Ján | |
Revúca | Muránska cesta 34 | 09:00 | Web | Kopilec Jozef |
Rimavská Sobota | Škultétyho 12 | 09:30 | Kopilec Jozef, Kaba Marek | |
Rokycany | Jiráskova 481/II | 09:15 | Web | Vondrášek Václav |
Romská skupina - Sokolov | Kraslická 14 | Lindtner Martin | ||
Roubanina | Roubanská 40 | 09:30 | Web | Kuben Jaroslav |
Roudnice nad Labem | Husovo náměstí 60 | 09:30 | Michalec Ivan | |
Rožňava | Jasná č. 13 | 09:00 | Web | Kopilec Jozef |
Rumburk | Třída 9. května 858/52 | 10:00 | Vurst Vít, Čančík Michal | |
Sedlčany | Komenského 70 | 10:00 | Smolka Pavel | |
Sereď | Školská 1 | 09:00 | Web | Homišin Martin |
Slaný | Vepřkova 1087/14 | 09:30 | Martasek Zdeněk | |
Slavkov | Lidická 307 | 00:00 | Majer Kamil | |
Sokolov | Kraslická 14 | 09:30 | Web | Lindtner Martin |
Spišská Nová Ves | Školská ulica, č. 22 | 09:30 | Pist Jozef, Bielik Jaroslav | |
Strakonice | Dukelská 166 | 09:30 | Web | Stehlík Mikuláš |
Suchdol nad Odrou | Malá Strana 23 | 09:00 | Škrla Libor | |
Svitavy | Poličská 1203/3 | 10:00 | Miškej Edvard, Vaněk Samuel | |
Šternberk | Světlov 40 | 09:00 | Web | Strouhal Karel ml |
Štětkovice | Štětkovice 79 | 10:00 | Web | Smolka Pavel |
Štramberk | Nádražní 434 | 09:00 | Kogut Zdeněk | |
Šumperk | Jánošíkova 3 | 09:00 | Web | Majer Jan st, Huvar Daniel |
Tábor | Filipovská 72/2 | 09:30 | Web | Čančík David, Jonáš Marek |
Tachov | Dolní Předměstí 295 | 09:30 | Bísek Miroslav, Zámečník Bohuslav | |
Telč | Myslibořská 247 | 09:30 | Zástěra Aleš | |
Teplice | Křičkova 1347/13 | 09:00 | Web | Jonczy Zbyšek |
Tišnov | Procházkova 427 | 09:30 | Dymáček Tomáš | |
Topoľčany | Železničiarska 22 | 09:30 | Komora Daniel | |
Trenčín | Horný Šianec 17 | 09:00 | Web | Gurka Marek |
Trnava | Kapitulská 23 | 09:00 | Web | Homišin Martin |
Trutnov | M. Majerové 86 | 09:00 | Web | Koun Jiří |
Třebechovice pod Orébem | Čsl. legií 26 | 00:00 | Staš Petr | |
Třebíč | Jungmannova 16 | 00:00 | Web | Kogut David |
Třinec | Dolní Líštná 171 | 09:00 | Majer Jan ml | |
Třinec Lyžbice | Nábřežní 19 | 09:00 | Web | Majer Jan ml |
Třinec Oldřichovice | Oldřichovice 770 | 09:15 | Web | Majer Jan ml |
Turnov | Nádražní 1130 | 09:00 | Web | Pich Petr |
Uherské Hradiště | Žerotínova 269 | 09:30 | Kantor Milan | |
Uherský Brod | Nerudova 182 | 09:00 | Web | Kantor Milan |
Uničov | Masarykovo nám. 24 | 09:00 | Strouhal Karel ml | |
Úpice | Boženy Němcové 830 | 09:30 | Koun Jiří | |
Ústí nad Labem | Masarykova 1099/128 | 09:30 | Web | Jonczy Zbyšek, Duchoň Tomáš |
Vaďovce | Vaďovce č. 261 | 09:30 | Web | Gurka Marek |
Valašské Klobouky | Školní 944 | 09:00 | Web | Žůrek Martin |
Valašské Meziříčí | Hřbitovní 366/1 | 09:00 | Web | Šlosárek Jaroslav, Kostečka Pavel |
Vamberk | Pekelská 71 | 09:00 | Web | Chán Vítězslav |
Veselí nad Moravou | Rybníček 76 | 09:00 | Web | Mach Roman |
Veverská Bítýška | Na Zábíteši | 00:00 | Dymáček Tomáš | |
Vlašim | Palackého nám. 65 | 09:30 | Čančík David, Jonáš Marek | |
Vojkovice | č. 74 | 09:00 | Web | Chládek Jakub |
Vrbno p. Pradědem | Sadová 346 | 09:00 | Web | Medřický Richard |
Vrchlabí | Krkonošská 1480 | 09:15 | Web | Koun Jiří |
Vsetín | Palackého 152 | 00:00 | Web | Kostečka Pavel, Šlosárek Jaroslav |
Vyškov | Boženy Němcové 3 | 09:00 | Web | Majer Kamil |
Vyšší Brod | Náměstí 58 | 09:00 | Web | Adame Petr |
Zábřeh na Moravě | Postřelmovská 14 | 09:30 | Strouhal Karel ml | |
Zásada-Zbytky | Zásada 164 | 09:00 | Web | Pich Petr, Hampacher Roman |
Zlaté Moravce | J. Hollého č. 10 | 09:30 | Web | Vučetić Milenko |
Zlín | Tyršova 1108 | 09:00 | Web | Žůrek Martin |
Znojmo | Veselá 20 | 09:00 | Web | Kaleta Vladimír |
Znojmo - Port | Horní Česká 35 | 15:00 | Web | Veselý Martin |
Zvolen | Sokolská 10 | 09:30 | Web | Kučera Jozef |
Žďár nad Sázavou | Dvorská 34/10 | 09:30 | Web | Kogut David |
Železný Brod | Příčná 350 | 09:30 | Web | Pich Petr |
Žiar nad Hronom | Pod Kortinou | 00:00 | Web | Kučera Jozef |
Žilina | Škultétyho 7 | 09:30 | Web | Uhrín Milan |